Ege Üniversitesi Hastanesi’nde yapılan tahlillerinizin sonuçlarını internetten ya da telefonla öğrenebilirsiniz.

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ İNTERNETTEN TAHLİL SONUCU ALMA

Ege Üniversitesi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Ege Üniversitesi tahlil sonuçlarına bakmak için sırayla şu adımları uygulamanız gerekir;

  • Öncelikle laboratuvar sonuç sorgulama sayfası olan Ege Üniversitesi Tahlil Sonuç Sorgulama bağlantı adresini ziyaret edin.
  • Açılan sayfadaki forma T.C. kimlik numaranızı, protokol numarasını yazın. Protokol numarası laboratuvarın size verdiği barkodda bandrolün altında yer alır ve 10 hanelidir.
  • Son olarak harf ve rakamlardan oluşan 6 haneli güvenlik kodunu girin ve “Sorgula” butonuna basın.

Gelen ekranda laboratuvar sonuçlarını görebilirsiniz.

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇ ALMA TELEFONU

İnterneti kullanmak istemeyen hastalar verdikleri tahlillerin sonuçlarını telefonla öğrenebilirler. Bunun için 0 232 444 13 43 numaralı hat aranabilir. Telefonla arama yaparken hattaki görevliye kimlik numaranızı ve protokol numaranızı vermeniz gerekir. Bu bilgiler olmadan hattaki yetkili sonuçlarınızla ilgili bilgi veremez.

EGE ÜNİVERSİTESİ PATOLOJİ SONUÇ ÖĞRENME

Patoloji servisinde hastalardan dokular ve vücut sıvıları alınır ve rutin ya da özel yöntemlerle araştırılır. Bu araştırmaların sonuçlandırılması laboratuvarın yoğunluk durumuna ve özel tetkiklerin yapılıp yapılmayacağına göre 1 gün ya da 1 ay sürmektedir. Patoloji sonuçlarını öğrenmek için 0 232 388 10 25 ve 0 232 343 43 43 numaralarını arayabilirsiniz. Patoloji için dahiliye numarası 3709’dur.

EGE ÜNİVERSİTESİ RADYOLOJİ SONUÇ ALMA

Radyoloji bölümünde yaptırdığınız tetkiklerin sonuçları telefonla öğrenebilirsiniz. Bunun için arayabileceğiniz telefonlar; 0 232 390 22 01 - 0 232 390 22 02 - 0 232 390 22 03 hatlarıdır. Bu hatları aradığınızda kimlik numaranızı vermeniz halinde sonuçların çıkıp çıkmadığını, çıktıysa tahliller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sonuç olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar sonuç sorgulamak için iki seçeneğiniz vardır. Bunlar telefon ve internettir. Telefonla aradığınızda hat eğer yoğunsa bekleme süreleri nedeniyle sonuçlarınızı hemen öğrenemeyebilirsiniz.

Ancak internetten yaptığınız sorgulamalarda eğer sonuçlar çıktıysa anında görüntüleme yapabilirsiniz. Radyoloji ve patoloji servislerinde yaptırdığınız tahlillerle ilgili bilgileri internetten öğrenemezsiniz. Bu birimlerin telefon numaralarını arayarak ya da hastaneye bizzat giderek sonuçları alabilirsiniz.